Ако бихте искали да подкрепите с преференциално гласуване, тук ще откриете имената на неврокопчани, подчертани са в листите с кандидати за 1 МИР с болт.

ПП ДРОМ

  • 1. Младен Людмилов Петров
  • 2. Юлия Радославова Илиева
  • 3. Димчо Серьожов Димитров
  • 4. Андрей Маринов Славов

ПП Движение за радикална промяна Българската пролет

  • 1. КИРИЛ ПЕЦЕВ ПЕЦЕВ
  • 2. БОРИС ТОДОРОВ КОЛЕВ
  • 3. ВАНЬО ЛЮБЕНОВ КОСТОВ
  • 4. ИВАН МИРЧЕВ АТАНАСОВ

Политическа партия Движение Напред България

  • 1. Зорница Атанасова Тодорова
  • 2. Лили Борисова Грънчарова
  • 3. Райна Иванова Прошина
  • 4. Страхил Борисов Богоев
  • 5. Стойко Емилов Найденов

Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност

  • 1. Трайчо Димитров Трайков
  • 2. Калоян Томов Ханджийски
  • 3. Спас Георгиев Тетимов
  • 4. Иван Йорданов Димитров
  • 5. Виктория Константинова Каракостова – Нешева
  • 6. Борис Богданов Джолев
  • 7. Елена Димитрова Димитрова
  • 8. Ерхан Сейди Шериф
  • 9. Катя Аврамова Симеонова – Гошева
  • 10. Любомир Борисов Лазаров

КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)

  • 1. Емил Емилов Атанасов
  • 2. Дацо Димитров Дацов
  • 3. Йордан Захариев Чипев
  • 4. Цветомир Стоянов Цветков
  • 5. Георги Владимиров Костадинов
  • 6. Стефан Василев Урумов
  • 7. Йордана Райчева Тодорова
  • 8. Тодор Боянов Славчев
  • 9. Борислав Христов Атанасов
  • 10. Иван Сергеев Сергеев

ВОЛЯ

  • 1. Теменуга Пенчева Върбанова
  • 2. Иван Стефанов Стефанов
  • 3. Веселин Станков Великов
  • 4. Деница Любомирова Нешева
  • 5. Максим Митков Митков
  • 6. Елена Владимирова Ангелинина
  • 7. Атанас Георгиев Пешев
  • 8. Деян Веселинов Великов
  • 9. Кирил Върбанов Лозанов
  • 10. Красимира Василева Първева
  • 11. Петър Живков Петров

ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ

  • 1. Мария Руменова Глушкова

Коалиция АБВ – Движение 21

  • 1. Владимир Красимиров Елезов
  • 2. Антоанета Антонова Баракова
  • 3. Петър Захариев Москов
  • 4. Велко Стефанов Великов
  • 5. Мария Атанасова Кондова
  • 6. Иво Станчев Ташев
  • 7. Валери Тодоров Байрактарски
  • 8. Владислав Гълъбов Качериев
  • 9. Валери Василев Ашминов
  • 10. Георги Асенов Костов
  • 11. Димитър Андреев Димитров
  • 12. Мустафа Мехмед Кьос
  • 13. Росица Ангелова Пашалиева
  • 14. Емил Славчов Георгиев
  • 15. Радослав Георгиев Христов

Движение за права и свободи – ДПС

  • 1. Делян Славчев Пеевски
  • 2. Елхан Мехмедов Кълков
  • 3. Сабрие Тайфи Сапунджиева
  • 4. Джалил Селим Бошнак
  • 5. Ибраим Ибраимов Зайденов
  • 6. Ружди Ибрахим Мазъл
  • 7. Мехмед Касъм Вакльов
  • 8. Бекир Сабри Бекир
  • 9. Али Алиев Авдиков
  • 10. Фатма Идриз Мезин
  • 11. Реджеп Бакия Черкез
  • 12. Орхан Алилов Гавазов
  • 13. Нефис Ибрахим Туталъ
  • 14. Искрен Албенов Шишков

БСП за БЪЛГАРИЯ

  • 1. Тома Николов Томов
  • 2. Николай Кръстев Бошкилов
  • 3. Богдан Емилов Боцев
  • 4. Ивайло Георгиев Бакърджиев
  • 5. Йорданка Георгиева Атанасова
  • 6. Николай Иванов Дундалов
  • 7. Костадин Иванов Дурчов
  • 8. Петър Олег Петров
  • 9. Снежана Любенова Стоянова
  • 10. Гергана Йорданова Бечванова-Янчева
  • 11. Валентин Анастасов Стойков
  • 12. Георги Иванов Алексиев
  • 13. Елина Борисова Кумбарова
  • 14. Валери Крумов Миленков
  • 15. Ваня Георгиева Маникатева
  • 16. Бойко Добромиров Юзекчиев
  • 17. Борислав Борисов Михайлов
  • 18. Юсуф Ибрахимов Чаушев
  • 19. Антон Викторов Асиски
  • 20. Васил Иванов Новоселски
  • 21. Мартин Георгиев Бориков
  • 22. Борис Андонов Цомпов

ПП ГЕРБ

  • 1. Цветан Генчев Цветанов
  • 2. Даниела Владимирова Савеклиева
  • 3. Александър Иванов Мацурев
  • 4. Бисер Николов Михайлов
  • 5. Александър Димитров Манолев
  • 6. Георги Запрев Динев
  • 7. Димитър Николов Гамишев
  • 8. Емил Серафимов Тончев
  • 9. Венцислав Димитров Хросинков
  • 10. Пламен Калоянов Поюков
  • 11. Адриана Стефанова Мелниклийска
  • 12. Иванка Николова Харизанова
  • 13. Ирен Димитрова Арнаудова
  • 14. Лазар Тодоров Папазов
  • 15. Вили Валериева Вучева
  • 16. Кирил Любенов Укев
  • 17. Анастасия Борисова Попова
  • 18. Красимир Атанасов Чакъров
  • 19. Ваня Кирилова Гатдерова
  • 20. Юрий Тодоров Воев
  • 21. Кирил Стоянов Стамболиев
  • 22. Стефан Апостолов Апостолов

Партия на ЗЕЛЕНИТЕ

  • 1. Цветозар Димитров Балабанов
  • 2. Десислава Георгиева Кирова
  • 3. Янка Костова Шейтанска
  • 4. Росица Миленова Пирнарева
  • 5. Павел Антонов Докузов
  • 6. Анка Димитрова Гърменова
  • 7. Методи Стоянов Топалски

Обединение ДОСТ

  • 1. Хюсеин Хасан Хафъзов
  • 2. Мехмед Мехмед Хаджи
  • 3. Наазим Наазимов Мусанков
  • 4. Адем Сайди Зърбаш
  • 5. Мехмед Сабри Газинов
  • 6. Мехмедалия Сабриов Удев
  • 7. Нурвед Рамушева Ел Хусеин
  • 8. Ахмед Ахмедов Вранчев
  • 9. Юсеин Мустафа Каран
  • 10. Владимир Минков Караилиев
  • 11. Мехмед Муртазов Клечов
  • 12. Фикрет Хюсеинов Байрямов

ПП Възраждане

  • 1. Симеон Славейков Костадинов
  • 2. Владимир Чавдаров Симеонов

16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)

  • 1. Веселин Йорданов Калановски
  • 2. Александър Динов Кьосев
  • 3. Наталия Петрова Димитрова – Попова
  • 4. Александър Пламенов Кръстев
  • 5. Андрей Николаев Ковачев
  • 6. Иван Ангелов Иванов
  • 7. Красимир Стефанов Спириев
  • 8. Янко Василев Неделчев

17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО

  • 1. Атанас Славчев Стоянов
  • 2. Петко Илиев Събев
  • 3. Илиан Сашов Тодоров
  • 4. Стоян Радков Божинов
  • 5. Илия Спасов Янев
  • 6. Георги Борисов Ковачки
  • 7. Георги Ванчев Васев
  • 8. Георги Василев Цветанов
  • 9. Николай Георгиев Щерев
  • 10. Теодора Кирилова Мичева
  • 11. Васил Димитров Христов

КОЙ – Българската левица и Зелена партия

  • 1. Иван Герасимов Петрински
  • 2. Атанас Тодоров Манушкин
  • 3. Татяна Панайотова Ваклинова
  • 4. Димитринка Йорданова Томова
  • 5. Димитрина Траянова Боева

ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

  • 1. Коста Бонев Костов
  • 2. Иво Иванов Ангелов

БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

  • 1. Владимир Николов Живков
  • 2. Тинка Василева Цуцуманова
  • 3. Милен Стоянов Киранчев
  • 4. Цветанка Борисова Коева
  • 5. Владимир Миланов Георгиев
  • 6. Теодор Николаев Георгиев
  • 7. Заличен
  • 8. Христо Николов Бачев

РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН

  • 1. Димитър Андреев Делчев
  • 2. Вельо Атанасов Илиев
  • 3. Анна Кирилова Бистричка
  • 4. Ивайло Томов Христов
  • 5. Катерина Стоянова Влахова
  • 6. Андрей Костадинов Радонов
  • 7. Стоян Николов Стоянов
  • 8. Гергана Николаева Петкова
  • 9. Костадин Стоянов Стоянов
  • 10. Георги Лазаров Колчагов
  • 11. Мариян Кирилов Трунгов
  • 12. Елена Венциславова Еличина
  • 13. Василка Атанасова Драчева
  • 14. Иван Костадинов Докторов
  • 15. Петко Митев Цонев

СОНЯ СПАСОВА МАРКОВА – НЕЗАВИСИМ

  • 1. Соня Спасова Маркова

 

Коментирайте