В Деня на народните будители Общинската комисия за БППМН в Гоце Делчев обяви резултатите от конкурса „Моята мечта за България“, в който се включиха общо 89 деца и ученици от училищата и детските градини в община Гоце Делчев. Благодарим на тях и на техните учители и родители, които са ги насърчили да творят и мечтаят за България.
Благодарим на членовете на журито, което бе съставено от утвърдени гоцеделчевски педагози, художници, публицисти, хора на словото и живописта – г- н Димитър Хаджиангелов, г-н Димитър Харисков, г-жа Юлия Баймакова, г-жа Маргарита Енчева, г-жа Даниела Крантева, г-жа Юлия Икономова.
За всички участници в конкурса ще има грамоти и награди, а ето и класирането на победителите:
Предучилищна възрастова група, категория – рисунка:
Специална награда – група „Котета“ при ДГ „Радост“
Първа награда – Ива Кондева – ДГ „Слънце“
Втора награда – Валерия Николова – ДГ „Снежанка“

Начална училищна възрастова група, категория – рисунка:
Специална награда – Iа клас и Iв клас при Второ ОУ „Гоце Делчев“
Първа награда – Рабиа Нафузчи – Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“
Първа награда – Радостина Николова – Трето ОУ „Братя Миладинови“
Първа награда – Ахмет Хюсеин – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Втора награда – Рая Кичукова – Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“
Втора награда – Авди Бекташ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Втора награда – Алия Хаджи – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Трета награда – Дарина Гаминчева – Второ ОУ
Трета награда – Мелина Батева – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Трета награда – Юсуф Чолак – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Поощрителна награда – Никол Тошева – Второ ОУ
Поощрителна награда – Елена Янкова – Второ ОУ
Поощрителна награда – Зайнеп Маджар – СУ – с. Брезница

Начална училищна възрастова група, категория – стихотворение:
Поощрителна награда – Зайнеп Хаджи – Второ ОУ

Прогимназиална училищна възрастова група, категория – стихотворение:
Първа награда – Рафаел Барухов – Второ ОУ „Гоце Делчев“

Прогимназиална училищна възрастова група, категория – есе:
Първа награда – Георги Кисьов – Второ ОУ „Гоце Делчев“
Поощрителна награда – Божидар Георгиев – ОУ „Св. Климент Охридски“ – с. Борово

Прогимназиална училищна възрастова група, категория – рисунка:
Първа награда – Анна Копривленска – ОУ „Христо Ботев“ – с. Мосомище
Втора награда – Шабан Косин – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Втора награда – Зайде Чолак – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Трета награда – Иса Кальор – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница

Гимназиална училищна възрастова група, категория – рисунка:
Първа награда – Мария Малева – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Първа награда – Иван Занев – НПГ „Димитър Талев“
Втора награда – Александра Павлова – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Втора награда – Мария Параскова – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Трета награда – Мария Картулева – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Поощрителна награда – Александра Бутилова – ПГ МСС „Пейо Яворов“

Гимназиална училищна възрастова група, категория – стихотворение:
Първа награда – Снежана Костадинова – ПМГ „Яне Сандански“
Втора награда – Александра Гулева – ПМГ „Яне Сандански“
Трета награда – Мария Параскова – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Поощрителна награда – Борислав Минчев – ПГ МСС „Пейо Яворов“

Гимназиална училищна възрастова група, категория – есе:
Първа награда – Станимира Василева – ПМГ „Яне Сандански“
Първа награда – Николая Белчева – ПГ МСС „Пейо Яворов“
Втора награда – Александра Кардашева – НПГ „Димитър Талев“
Трета награда – Ава Бекташ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Трета награда – Мария Попова – ПМГ „Яне Сандански“
Поощрителна награда – Шабан Дългъч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Брезница
Поощрителна награда – Фикрие Лекина – ПМГ „Яне Сандански“

Всички участници и всички наградени ученици ще получат своите грамоти и награди в учебните си заведения.

Автор на рисунката – Мария Аспарухова Малева,
IXа клас, ПГ МСС „Пейо Яворов“

By hronika

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *