
Уважаеми съграждани,
С настъпването на светлия християнски празник Великден, приемете най-сърдечните поздрави от името на ръководството, екипа и децата на детска градина “ Детелина“
Великден е символ на вярата, надеждата и новото начало.
Това е време, в което се обръщаме към най-ценните човешки добродетели – добротата, съпричастността и любовта към ближния.
В тези светли дни нека отворим сърцата си за повече топлина, разбирателство и грижа един към друг.
Ние, като образователна институция, ежедневно се стремим да възпитаваме у децата именно тези ценности – уважение, толерантност и стремеж към доброто.
Вярваме, че чрез тях изграждаме едно по-светло и достойно бъдеще за нашия град и общество.
Пожелавам на всички Вас здраве, благополучие и светлина във Вашите домове!
Нека празникът донесе радост, мир и надежда във всяко семейство!
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
С уважение,
Директор на детската градина
АТАНАСКА ШАГОВА

