Уважаеми съграждани,

С настъпването на светлия християнски празник Великден, приемете най-сърдечните поздрави от името на ръководството, екипа и децата на детска градина “ Детелина“

Великден е символ на вярата, надеждата и новото начало.

Това е време, в което се обръщаме към най-ценните човешки добродетели – добротата, съпричастността и любовта към ближния.

В тези светли дни нека отворим сърцата си за повече топлина, разбирателство и грижа един към друг.

Ние, като образователна институция, ежедневно се стремим да възпитаваме у децата именно тези ценности – уважение, толерантност и стремеж към доброто.

Вярваме, че чрез тях изграждаме едно по-светло и достойно бъдеще за нашия град и общество.

Пожелавам на всички Вас здраве, благополучие и светлина във Вашите домове!

Нека празникът донесе радост, мир и надежда във всяко семейство!

ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!

С уважение,
Директор на детската градина

АТАНАСКА ШАГОВА

By hronika