В навечерието на Коледните и Новогодишни празници в град Гоце Делчев ще бъде представянена една изключително интересна книга – „Антарктида“. Нейни автори са проф. Христо Пимпирев и Иглика Трифонова, които разказват в нея своите вдъхновяващи истории от Ледения континент.
Представянето на книгата ще се състои на 11 декември от 18:00 часа в Дома на културата.

