На 25 март, сряда, от 12:00 ч. представителите от листата в 1 МИР – Благоевград на „Прогресивна България“ в Петрич ще проведат среща с граждани и симпатизанти, с което ще бъде дадено начало на предизборната кампания в града. Събитието ще се проведе в офиса на „Прогресивна България“ в Петрич на площад „Ефтим Ефтимов“.
По-късно, от 17:00 ч. представителите на формацията в Сандански също ще поставят началото на предизборната кампания със среща в офиса на „Прогресивна България“ на пл. „България“ в града.

