Станимира Василева – ученичка в 12. клас в ПМГ „Яне Сандански“ в град Гоце Делчев, спечели ПЪРВО място в годишните награди „Пътят на Хипократ“ на Фондация „Гален Темелков“. Тя е отличена в категория “Кандидат-студенти по медицина” за учебната 2025/2026 г.

В надпреварата участваха кандидати от цялата страна, преминали през двуетапна селекция, включваща предварителен подбор и финално интервю пред комисия от утвърдени лекари и изявени професионалисти с принос в медицината. С изключителната си подготовка, убедителна аргументация и силна лична мотивация Станимира впечатли журито и заслужено получи най-високото отличие в своята категория.

Наградата е признание за нейната целеустременост, за постоянството и отличните постижения, оценени в условията на силна конкуренция.

Поздравления за заслужения успех, Станимира!

By hronika