На 27 май в Дома на културата в гр. Гоце Делчев ви очкава една вечер, пълна със смях, напрежение и женска солидарност!

„Код Жълто“ – комедия за четири напълно различни жени, една бурна нощ, много уиски и план, който излиза извън контрол. Когато истината, феминизмът и хаосът се срещнат в едно архитектурно студио, резултатът е взривоопасен… и безкрайно забавен! Очаква ви история за приятелството, бунта срещу системата и абсурдите на ежедневието – разказана с много хумор и емоция.
Автор: Теодора Маркова. Режисьор: Яна Титова.
С участието на: Екатерина Лазаревска, Весела Бабинова, Анелия Луцинова, Аня Пенчева
