Общински исторически музей гр. Гоце Делчев ви кани на традиционната инициатива „Нощ на музеите“, която тази година ще се състои на 23.05.2026 г. от 19.30 часа в залите на музея.
В програмата очаквайте:
- Китарен оркестър с ръководител Огнян Вълев;
- Школа за народно пеене към Неврокопски ансамбъл за народни песни и танци с ръководители Петър Карамфилов и Петър Аврамов;
- „Непреходна вечност“ – изложба от колекцията на Мартин Влахов.
Музеят ще бъде с работно време до 24.00 часа.

