Общински исторически музей гр. Гоце Делчев ви кани на традиционната инициатива „Нощ на музеите“, която тази година ще се състои на 23.05.2026 г. от 19.30 часа в залите на музея.

В програмата очаквайте:

  • Китарен оркестър с ръководител Огнян Вълев;
  • Школа за народно пеене към Неврокопски ансамбъл за народни песни и танци с ръководители Петър Карамфилов и Петър Аврамов;
  • „Непреходна вечност“ – изложба от колекцията на Мартин Влахов.

Музеят ще бъде с работно време до 24.00 часа.

By hronika