ТОЗИ ТЕКСТ, КОЙТО ПУБЛИКУВАМЕ, МОЖЕ БИ СТЕ СРЕЩАЛИ В СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ,
ЕДНО ОТ МАЛКОТО НЕЩА, КОЕТО НЕ НИ НАТОВАРВА И НЕ НИ СТРЕСИРА, НЕ НИ ПАНИКЬОСВА!
ПРОЧЕТЕТЕ ГО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ИЛИ НЯКОЛКО ПЪТИ!
ЗАСЛУЖАВА СИ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, СИЛНИ И СПОКОЙНИ!!!

Пандемията разкри 15 неща:

1. САЩ спря да бъде властващата страна.

2. Китай победи в Третата световна война без да изстреля нито една ракета и никой дори не разбра.

3. В трудностите може да се постигне много за планетата и човечеството.

4. Лекарите струват много повече от футболистите.

5. Петролът не струва нищо в свят без потребление.

6. Смъртта не прави разлика между раса и социално положение.

7. НЕ сме подготвени за Пандемия.

8. Днешните деца не могат да си играят без интернет или Тв.

9. Тоалетната хартия е по-важна от храната. 10. Планетата се възстановява бързо без хора.

11. Хората сме истинският ВИРУС на планетата.

12. Вече знаем как се чувстват животните в зоологическите градини.

13. Започнахме да ценим, какъв жест на доверие е да се здрависваме.

14. Животните без хората започнаха да възстановяват своята територия.

15. Започнахме да се радваме на малките неща.

By hronika